Zdrowa dieta

Nasze diety składają się z warzyw i owoców, kasz, produktów zbożowych pełnoziarnistych z dodatkiem jaj, mięsa i nabiału oraz tłuszczu, szczególnie roślinnego. W przypadku diet wegetariańskich zamiast mięsa używamy produktów strączkowych i warzyw. Z dużą rozwagą podchodzimy do ilości soli i rafinowanego cukru w diecie, za to uwielbiamy zioła. Wolimy piec i grillować zamiast smażyć. Korzystamy tylko i wyłącznie z jajek z wolnego wybiegu. Wędliny przygotowujemy sami, nie używamy wzmacniaczy smaku. Mamy dwa rodzaje pieczywa – z zaprzyjaźnionej piekarni, która piecze na zakwasie od ponad 70 lat i pieczone przez nas pieczywo otrębowe. Gotujemy dla Was jak dla siebie.

Każda z naszych diet to codziennie 5 zbilansowanych posiłków, które zapewnią Ci niezbędną energię od rana do wieczora. Jednodniowy zestaw zawiera: śniadanie, zupę, obiad, deser oraz kolację. Dodatkowo w sezonie jesienno-zimowym dodajemy jeden świeżo wyciskany sok owocowo-warzywny z dodatkiem naturalnej witaminy C dla podniesienia odporności. 

 

Dieta optymalna

Chcesz się zdrowo odżywiać lub schudnąć? Polecamy dietę optymalną, która zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Dieta przewiduje różnorodne posiłki, nie eliminujemy żadnych produktów jak np. gluten. Daj nam znać jeśli czegoś nie lubisz lub masz alergię pokarmową. 

 

Dieta bez pszenicy

Unikasz pszenicy? W tej diecie głównym założeniem jest ograniczenie glutenu pszennego, szczególnie w postaci oczyszczonej mąki. Korzystamy z bogactwa innych zbóż, takich jak jęczmień, owies, żyto. W tej diecie nie ma mąki pszennej, kasz pszennych ani makaronów.

 

Dieta bez laktozy

Laktoza nie jest dla Ciebie? Proponujemy dietę, w której produkty mleczne takie jak twaróg czy śmietana zastąpiliśmy roślinnymi, a jogurty naturalne - bezlaktozowymi.

 

Dieta wegetariańska z rybą

Nie jesz mięsa, ale jadasz rybę? W skład tej diety wchodzą posiłki bezmięsne z dodatkiem sycących strączków i zdrowych ryb.

W diecie są obecne ryby, produkty mleczne, jaja oraz miód.

 

Dieta wegetariańska

Nie jesz żadnego mięsa? To jest idealna opcja dla Ciebie. W tej diecie z produktów zwierzęcych używamy jedynie przetworów mlecznych, jaj oraz miodu.

 

Dobierz odpowiednią kaloryczność: 1200 kCal, 1500 kCal oraz 2000 kCal.

Interesuje Cię inna kaloryczność? Nie widzisz tu interesującej Cię diety? Napisz do nas - możemy połączyć ze sobą rodzaje diet, zmienić kaloryczność lub przygotować dietę indywidualną.