O nas

Witaj w Domowej Przetwórni,

robimy dla Ciebie dobre jedzenie bez chemicznych wzmacniaczy, wypełniaczy i konserwantów. Nasza rodzina zajmuje się produkcją żywności już od ponad 20 lat. Gotujemy w profesjonalnych warunkach, spełniających wszystkie normy i wymogi prawne. Więcej o nas.

Anna - absolutna maniaczka jedzenia z wieloletnim doświadczeniem w branży. Od czasu powstania Domowej Przetwórni odkrywająca z pasją świat potraw bez mięsa. Przez wiele lat swojej pracy gotowała już chyba wszystko. W naszej kuchni najbardziej lubi robić zdrowe desery. Anna prywatnie uwielbia książki, życie w ruchu i swojego sześcioletniego wnuczka.

Andrzej - wielki pasjonat mięs wędzonych i grillowanych, na szczęście wędzenie naszych pysznych wędlin nie przeszkadza mu wyciskać dla Was soków owocowo-warzywnych. Poza tym na jego głowie jest całe zaopatrzenie i skoordynowanie zamówień. Prywatnie interesuje się dietetyką i bardzo lubi oglądać sport.

Agnieszka - pomysłodawczyni całego zamieszania, od wielu lat eksperymentująca ze zdrową kuchnią, a także wegetariańską i wegańską. Prywatnie interesuje się zdrowym życiem i psychologią.

Anna - niezastąpiona w kuchni, gotowanie nie ma przed nią tajemnic - gotuje, nakłada, waży, pakuje i robi jeszcze wiele innych rzeczy. W wolnym czasie marynuje pyszne grzybki i inne rarytasy.

Ryszard - niezłomnie stoi w korkach, żeby dowieźć Wam diety pudełkowe na terenie Szczecina. Pasjonat historii.

Antoni - to dzięki niemu 99% naszych paczek dochodzi do Was w stanie idealnym. Antoni umie wszystko naprawić, zna się na elektronice, elektryce, hydraulice, motoryzacji i pewnie jeszcze na wielu innych.