Słoiki

Wiemy jak pogodzenie wszystkich obowiązków jest trudne, sami jesteśmy zapracowani i dobrze znamy rynek gotowych produktów. Brakowało nam czegoś zdrowego, smacznego i bez "chemii". Dlatego wpadliśmy na pomysł słoikowania naszych sosów, które są obecne w naszych dietach. Spróbuj naszych pysznych warzywnych sosów, przygotowanych bez wzmacniaczy smaku, aromatów i innych zbędnych dodatków. Samo zdrowie, smakują jak przygotowane w domu. 

1. Wersja klasyczna

Nie masz czasu na gotowanie? Dieta pudełkowa to nie dla Ciebie? Skorzystaj z naszej oferty pysznych sosów. Wystarczy dodać kaszę, ryż lub makaron i jest gotowe zdrowe danie dla dwóch osób. Dania są wegetariańskie. 

2. Wersja detoks

Gotowanie podczas postu spędza Ci sen z powiek? Dobrze to znamy, dlatego przygotowalismy dla Was sosy zgodnie z założeniami postu dr Ewy Dąbrowskiej. Wyeliminowaliśmy tłuszcz i inne produkty niedozwolone podczas postu. Do każdego sosu zjedz porcję świeżych warzyw, jedną z naszych kiszonek lub wypij sok z surowych warzyw i owoców. Do kazego dania przygotowaliśmy rekonmendację.